Дискусійний клуб "Виховання по-новому"

До участі в роботі дискусійного клубу запрошуємо класних керівників та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти міста
Склад клубу
Криза Таісія Вадимівна Філія ЗОШ №6 Педагог-організатор
Вегеря Олена Миколаївна ЗОШ №18 вчитель англійської мови
Дмитрієва Тетяна Львівна ЗОШ №2 Учитель математики
Борульник Валентина Геннадіївна Гімназія Педагог-організатор, вчитель трудового навчання
Пастушенко Катерина Євгенівна ЗОШ №17 учитель хімії, біології, основ здоров'я 
Селіванова Ірина Вікторівна ЗОШ №17 Вчитель історії та правознавства
Левченко Ксенія Костянтинівна ЗОШ №6 учитель фізики

 Засідання 1
 Січень (для педагогів – організаторів, класних керівників 5-11класів)
«Педагогіка партнерства як етичний концепт української школи»
Мета: ознайомлення  педагогів із сучасними освітніми системами виховання,   методикою колективних творчих справ; удосконалення методичної майстерності  класних керівників; оновлення інструментарію сучасного педагога для реалізації Концепції НУШ; мотивування педагогів на формування партнерських відносин з колегами, учнями та батьками.

            Ознайомитися>>      

Засідання 2
Березень (тренінг для класних керівників 5-8 класів, педагогів – організаторів)
    «Вирішення конфліктів в дитячому середовищі з позиції інтересів»         
Мета: поглиблення знань з проблеми конфліктів в учнівському середовищі, визначення основних методів їх вирішення, ознайомлення з відновними практиками вирішення конфліктів.
                
Засідання 3
Квітень (для педагогів – організаторів)
«Самоосвіта педагога – організатора – головний ресурс підвищення майстерності»
Мета:підвищення професійної компетентності педагогів – організаторів, удосконалення знань   про  самоосвітню діяльність, розширення загальнопедагогічних та  психологічних знань з метою  вдосконалення методів виховання.
             
Засідання 4
Вересень(для педагогів – організаторів)
         Інструктивно – методична нарада
Мета:вивчення нормативних документів, методичних рекомендацій до початку нового навчального року, удосконалення професійної майстерності педагогів – організаторів.
         
Засідання 5
Жовтень(для класних керівників)
«Педагогічний діалог: гендерне виховання – нагальна потреба сучасної освітньої системи»
Мета: обгрунтувати можливість і необхідність використання ґендерного підходу в педагогічній діяльності, ознайомити педагогів з різноманіттям методів, технологій та методик ґендерної педагогіки.






МО класних керівників ЗОШ №1 інформує:
            Напевно, немає людини, яку б не хвилювала проблема стресу, адже всі ми щоденно потерпаємо від неприємних несподіванок, надмірних навантажень, великих і малих душевних потрясінь. Дуже важко буває інколи зрозуміти, що саме викликає інтенсивні стресові реакції, які мають здатність накопичуватися. Саме цій темі 4 березня було присвячено методичне об’єднання класних керівників Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яке провела керівник МО Лаба С.В. Велику увагу було приділено психологічному аналізу найбільш поширених стресів та можливостях адаптації до них в юнацькому і дорослому віці, розглянуто шляхи самоопанування в складних життєвих ситуаціях та ресурси індивідуального контролю. Особливу увагу приділено засобам швидкої психологічної допомоги.
       З цікавою доповіддю «Стрес та засоби його подолання» виступила практичний психолог школи Куліш Т.М., яка розповіла про те, що стрес можна розуміти як мобілізацію всіх життєвих сил організму у відповідь на надмірне ускладнення життєвої ситуації. Він є небезпечним, але необхідним для життя як школа виживання. Тетяна Миколаївна наголосила, що підвищити стійкість організму до стресу можливо, зміцнивши фізичне здоров’я. Треба звернути увагу на всі складові здорового способу життя.
       Також члени методичного об’єднання заслухали доповіді Хейло О.В., вчителя початкових класів, «Формування толерантної особистості», Ковальчук Г.А., класного керівника 10 класу, з виступом «Насильство в сім’ї як проблема превентивного виховання» та заступника директора з НВР Нечепоренко В.В., яка підвела підсумок участі шкільного колективу та батьків у міському святі «Дзвінка Масляна – 2020».









Немає коментарів:

Дописати коментар